gototopgototop
top
logo


Foto`s De Vrijheid

Sponsoren Zwartkruit


Verschijningsplicht

Verschijningsplicht


Nadat u onze cursus heeft gevolgd (zie ook: kennismaking met de schietsport),bent u als aspirant schutter verplicht om het eerste jaar 40 maal te komen schieten.

 

Deze 40 schietbeurten dienen over het hele jaar verdeeld te worden. Als u onverhoopt niet kunt komen, in verband met ziekte of andere dingen, dan dient u dit te melden aan het bestuur. Op deze manier wordt dan rekening gehouden met de ballotage. Geeft u echter geen reden op voor uw afwezigheid, dan loopt het aspirant jaar langer door.

 

Dit houdt in, dat u op een later tijdstip in aanmerking komt voor de voordracht van een bijzonder verlof. U wordt dan drie maanden later opnieuw geballoteerd. U moet dan aan de volgende eisen voldoen: had u bijvoorbeeld 32 schietbeurten, dan moet u in de komende 3 maanden nog 8 schietbeurten inhalen plus 12 schietbeurten voor deze drie maanden.
 

Laatst aangepast op donderdag, 22 december 2016 15:46
 

bottom

Webdesign by Veldhuis4.